На Кранчара з КПР чекає плей-оф Чемпіоншипа

Матч проходив на стадіоні «Оуквелл» (10,298 глядачів) та виявився по-футбольному насиченим. До перерви гості вели в рахунку 2:0 завдяки влучному удару Чарлі Остіна та автоголу захисника господарів. Відіграти один м'яч «Барнслі» вдалося на 54-й хвилині зусиллями Криса О'Грейді, але потім пропустив і втретє від Юн Сой Йона. Фінальну крапку в матчі встановив усе той же О'Грейді, оформивши дубль за лічені хвилини до фінального свистка. Підсумок зустрічі  3:2 на користь КПР.

Що стосується динамівця Ніко Кранчара (29 матчів, 2 голи), який виступає за КПР на правах оренди, то він розпочав зустріч на лавці запасних, а на 57-й хвилині замінив Армана Траоре.

Свій наступний матч лондонці проведуть уже в розіграші плей-оф, де суперником колективу Гаррі Реднаппа, згідно з регламентом турніру, буде п'ята команда Чемпіоншипа  «Віган».