«Валенсія» поступається «Сельті»

Суперником команди Хуана Антоніо Піцці була «Сельта». Гра проходила у Віго, на стадіоні «Балаїдос» (за присутності 20,007 глядачів) й розпочалася вдало для гостей – у середині першого тайму вони повели в рахунку. На 22-й хвилині Парехо ударом головою вивів «кажанів» уперед.

На самому початку другого тайму Шарлес зрівняв рахунок, а на 78-й хвилині він же вивів «Сельту» вперед, забивши, як виявилося, переможний гол. Матч так і завершився з рахунком 2:1.

Відзначимо також, що вже в першому таймі через пошкодження поле залишив захисник «Валенсії» Жеремі Матьє.

У цьому поєдинку Піцці задіяв наступних виконавців: Алвеш – Жоау Перейра, Рикарду Кошта (Бернат, 77), Матьє (Руїс, 39), Гуардадо – Ромеу, Парехо (Фуего, 64) – Фегулі, Каналес, П’ятті – Жонас.

Після 19-ти зіграних матчів в активі «Валенсії», як і раніше, 23 очки.

У наступному турі 17 сiчня «Валенсія» зіграє на виїзді з «Малагою».