Унікальний випадок VAR у матчі «Динамо» U21

На 89-й хвилині матчу голкіпер ФК "Львів" за рахунку 2:2 збив у своєму штрафному Білошевського, який був першим на м'ячі після сейву стража воріт.

Одинадцятиметровий удар узявся виконувати Ісаєнко, який відкрив рахунок у грі на 11-й хвилині. Він пробив практично по центру воріт, і Орест Костик м'яч відбив. Але відео асистент арбітра переглянув момент удару, поки гра після сейву Костика тривала.

Якщо уважно подивитися повтор, то можна побачити подвійне порушення правил із боку гостей - один із гравців вбіг до штрафного до удару, а голкіпер покинув лінію воріт до торкання м'яча з боку Ісаєнка.

Підказка відео асистента дозволила арбітру матчу Романову призначити повторний удар з 11-метрової позначки.

Але це ще не все! До м'яча замість Ісаєнка, який пробивав перший пенальті, підійшов інший гравець - Янаков. Його удар виявився результативним.

Подібна заміна гравця допускається правилами. Головна умова - арбітр повинен бути проінформований до удару про те, хто буде виконувати стандартне положення.