Олександр ТИМЧИК: «Дуже допоміг другий гол перед перервою»

- «Зірка» – непоганий суперник. Крім того, в їхньому складі грало 4-5 людей із першої команди, тому матч був важким. Моментами нам навіть не вдавався пресинг, за це «отримали» від тренерів у перерві.

У другому таймі було вже все гаразд. Позитивно на нашу команду вплинув другий гол, який ми забили «в роздягальню» наприкінці першого тайму. Це дуже допомогло, адже якби рахунок залишався 1:1, виходити на другий тайм було б важко. Могли трохи «загубитися» й почати просто бити вперед.

Найкращі гравці? У нас, як на мене, Мякушко був найкращим. Сергій забив два м'ячі. А у «Зірки» вся команда непогано виглядала. У нас до середи будуть вихідні, а вже в понеділок їдемо до розташування збірних U-20 та U-21. У U-20 4-го жовтня гра з Польщею на виїзді, а у U-21 матч відбору на Євро.

Зустріч із «Бенфікою»? До цього у нас ще буде гра з «Чорноморцем», а потім уже будемо готуватися до поєдинку з португальцями.