Нетривалі «сухі» серії

Станіслав Богуш

У поєдинку 17-го туру української прем'єр-ліги, в якому «Динамо» приймало дніпропетровське «Дніпро», обірвалася серія домашніх матчів без пропущених м'ячів для воротаря «Динамо» Станіслава Богуша.

Розпочавши відлік своїх «сухих» матчів ще з минулого сезону, виступаючи за запорізький «Металург», їх кількість обірвалася на показнику сім поєдинків (на 739-й хвилині, що є восьмим результатом за історію проведення чемпіонатів незалежної України). Фатальною ж для Стаса стала 91-ша хвилина матчу проти «Дніпра», коли захисник дніпропетровців Андрій Русол головою замкнув подачу з кутового.

Що стосується «Динамо» в цілому, то команда здобула сьому домашню перемогу поспіль, при цьому вперше пропустивши м'яча після поразки від «Металіста» в 3-му турі (1:2). Загальнокомандна ж «суха» серія завершилася на 652-й хвилині.

Також особисте свято у сенегальського захисника Папа Діакате, який забив свій перший гол за «Динамо». Для цього легіонеру «Динамо» знадобилося відіграти в 28-ми матчах.