КПР із Кранчаром розгромлений у Кубку Англії в Ліверпулі

Клуб, за який на правах оренди виступає Ніко, «Куїнз Парк Ренджерс», у третьому раунді зустрічався в гостях із «Евертоном». Гру на «Гудісон Парк» у Ліверпулі відвідали 32,283 глядачі.

Кранчар опинився на лаві запасних, але відразу після перерви Гаррі Реднапп кинув динамівського хорвата в бій. Щоправда, до цього часу гості вже поступалися у два м'ячі, які за господарів забили Барклі (35-а) та Йєлавич (44-а).

Проте, з виходом Ніко загальна картина гри не змінилася. На 68-й хвилині його співвітчизник Йєлавич оформив дубль, а на 76-й Коулмен установив остаточний рахунок – 4:0.

Тепер команді Реднаппа залишається повністю сконцентруватися на своєму основному завданні на сезон – виході до Прем'єр-ліги.

Наступної суботи, 11 січня, на лондонців чекає виїзний поєдинок проти «Іпсвича».