Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Треба розуміти, проти кого ми грали»

Команда в поєдинку проти Німеччини (0:2), особливо в першому таймі, навіть диктувала свої умови майстерному супернику. Про його силу достатньо навести в якості прикладу ігрові показники найкращого гравця матчу Тоні Крооса. Точність передач цього опорного півзахисника німецької збірної склала за всю гру стовідсотковий показник (!), і це в той час, коли він узяв участь у 38 атакуючих підходах, зробив шість подач та п'ять разів виводив своїх партнерів на вирішальний удар!

Не випадково, що після гри Андрій Ярмоленко віддав належне міці суперника:

- Ми програли, але потрібно розуміти, проти кого ми грали. У нас у суперниках дуже кваліфікована команда, яка навіть у другому таймі не давала відібрати м'яча та володіла перевагою.

Ми зіграли так, як зіграли. Можна було б краще, але на жаль. Ще нічого не втрачено. Будемо рухатися далі, з урахуванням отриманого уроку. Сподіваюся, що в наступних двох іграх нам вдасться набрати шість очок та пройти далі.