«Зірка» – «Динамо»: цікаві цифри матчу

Здобувши перемогу, «Зірка» перервала неприємну для себе серію з 11-ти поразок поспіль від «Динамо». Останню й єдину до цього сезону перемогу кропивчани здобули в далекому 1996 році, коли так само вдома переграли киян – 2:1.

Другий м’яч, який забив Павло Полегенько, став для динамівців 50-м пропущеним у чемпіонаті України та 90-м у всіх турнірах під керівництвом Сергія Реброва.

Уперше в історії чемпіонатів України не забивши у ворота «Зірки», «біло-сині» перервали відразу три власні гольові серії: результативну, яка тривала 12 поєдинків, а також безпрограшну та результативну на виїзді, яка налічувала 11 матчів. Востаннє динамівці не забивали в домашньому матчі із «Зорею» (0:1, 8 тур), а на виїзді залишали поле без забитого м’яча в поєдинку з «Шахтарем» (0:3, 24 тур сезону 2015/2016).