Хорвати поступилися з великим рахунком Мексиці... без Віди та Вукоєвича

Обидві команди зберігали шанс на вихід до плей-оф. Мексику при цьому влаштовувала нічия, а хорватам була потрібна лише перемога.

У першому таймі хорвати заволоділи територіальною перевагою, намагаючись забити такий потрібний гол, а латиноамериканці проводили гострі контратаки.

У другій половині поєдинку розв'язку приніс стандарт. На 72-й хвилині мексиканці подали кутовий, і Рафаель Маркес, який випередив Чорлуку, буквально увігнав м'яча у ворота Стіпе Плетикоси – 0:1.

Незабаром пройшовши правим флангом, Ернандес віддав хороший пас на Гвардадо, якому залишалося лише розстріляти хорватські ворота – 0:2.

Нарешті, на 82-й хвилині після кутового м’яч дістався Ернандеса, який зробив рахунок 3:0 на користь Мексики, «розставивши всі крапки над i» в цій грі.

Мексика посіла друге місце у групі. В 1/8 фіналу вона зустрінеться зі збірною Нідерландів.

Динамівці Домагой Віда та Огнєн Вукоєвич знову залишилися незатребуваними й повертаються разом із «картатими» на батьківщину, так і не провівши на полі на цьому чемпіонаті світу жодної ігрової хвилини.