Збірна України U-21 - у фіналі Меморіалу Валерія Лобановського

У півфінальному матчі на НСК «Олімпійський» «синьо-жовта» дружина Руслана Ротаня здобула розгромну перемогу над молодіжною збірною Кіпру.

З перших хвилин збірна України контролювала хід гри. На 29-й хвилині був забитий перший гол у поєдинку Олегом Кожушком, скориставшись помилкою голкіпера команди з Кіпру. На початку другого тайму кіпріоти відзначилися голом у свої ворота, тим самим подвоївши перевагу українців. А на 58-й хвилині вразив точним ударом ворота кіпріотів Дмитро Топалов - 3:0.

Зі стартових хвилин у складі молодіжної збірної України на поле вийшли троє динамівців - Ахмед Алібеков, Євген Смирний та орендований луганською «Зорею» Богдан Лєднєв. На 59-й хвилині матчу замість Алібекова вийшов ще один гравець «Динамо» Богдан Білошевський.

5 червня відбудуться вирішальні матчі турніру. У грі за третє місце о 15:00 на НТК ім. Баннікова зіграють Болгарія і Кіпр. А о 18:00 у фінальному поєдинку на НСК «Олімпійський» зустрінуться молодіжні збірні України та Ізраїлю.