Сота перемога збірної України з чотирма динамівцями у складі!

Суперником «синьо-жовтих» у першому матчі в 2016-му році стала збірна Кіпру.

До стартового складу команди Михайла Фоменка на цю гру були включені три київських динамівця – Олег Гусєв, Денис Гармаш та Андрій Ярмоленко.

Гусєв та Гармаш були замінені в перерві, а Ярмоленко став одним із п’яти гравців нашої збірної, хто провів повний матч.

На 64-й хвилині на полі з’явився орендований німецьким «Штутгартом» у київського «Динамо» Артем Кравець.

Сергій Сидорчук та ще один орендований динамівець Євген Селін так і залишилися на лаві запасних.

Нагадаємо, що не приїхали до Одеси Євген Хачеріді та Сергій Рибалка, які також були викликані на збір національної команди: перший – через хворобу, другий – через травму.

Матч завершився з рахунком 1:0. Єдиний гол у грі на 40-й хвилині забив Тарас Степаненко, вдало зігравши на добиванні після удару Романа Зозулі.

Відзначимо, що це був перший матч для легендарного динамівця Андрія Шевченка у тренерському штабі національної збірної, а перемога стала сотою в історичному реєстрі нашої національної команди!

Уже за кілька днів, 28 березня, «синьо-жовті» зіграють у Києві, на «Олімпійському», зі збірною Уельсу.