Збірна Польщі Томаша Кендзьори розгромила Фінляндію

Ще до перерви “Кадра” повела на стадіоні “Енерга” у Гданську з рахунком 3:0 - хет-триком відзначився нападник “Вест Бромвича” Каміль Гросіцкі.

На початку другого тайму перевагу господарів довершив Кшиштоф Пйонтек із “Герти”, на що Фінляндія спромоглася відповісти одним м’ячем, який після виходу на заміну провів Ілмарі Нісканен. Гольову крапку в матчі поставив форвард “Наполі” Аркадіуш Мілік, котрий відзначився на 87-й хвилині. У підсумку - 5:1 на користь збірної Польщі.

Томаш Кендзьора в сьогоднішній контрольній грі на полі не з’явився, залишившись на лаві запасних.

Наступні матчі збірної Польщі носитимуть вже офіційний характер: 10 та 14 жовтня “Кадра” зустрінеться в рамках Ліги націй із Італією та Боснією і Герцеговиною. Перший поєдинок також пройде у Гданську, а другий відбудеться у Вроцлаві. Початок обох зустрічей - о 21:45 за київським часом.

Нагадаємо, Томаш Кендзьора має на своєму рахунку 18 матчів за збірну Польщі.