Збірна Хорватії з Відою та Піваричем однією ногою на Кубку світу

Суперник збірної України по відбірковій групі показав просто феноменальну націленість на результат, з перших хвилин не давши засумніватися в своїй перевазі. На 13-й хвилині Лука Модрич з пенальті відкрив рахунок, згодом Нікола Калинич його подвоїв. Невелика надія у греків зажевріла на 30-й хвилині, коли Сократіс Папастатопулос зробив рахунок 2:1. Але хорватів цього вечора було не зупинити, Іван Перішич та Андрій Крамарич довели справу до розгрому, створивши досить значний доробок у три м'ячі для своєї команди напередодні матчу-відповіді.

Весь матч за «картатих» провів захисник «Динамо» Домагой Віда. Ще один представник нашого клубу, Йосип Піварич, потрапив до заявки на гру, але на поле так і не вийшов.

Матч-відповідь, в якому і визначиться учасник Кубка світу від пари Хорватія - Греція, відбудеться 12 листопада в Піреї.