Збірна Хорватії Йосипа Піварича перемогла Аргентину в матчі ЧС-2018

Рахунок у матчі відкрив нападник «Айнтрахту» Анте Ребич на 53-й хвилині. Скориставшись помилкою голкіпера, він з льоту результативно пробив у правий верхній кут воріт збірної Аргентини.

На 80-й хвилині гравець мадридського «Реалу» Лука Модріч потужним ударом здалеку в нижній кут воріт подвоїв перевагу своєї національної команди.

Півзахисник «Барселони» Іван Ракитич на першій доданій хвилині до основного часу матчу влучив у ворота суперника та зробив рахунок остаточним - 0:3.

Гравці Аргентини, зокрема Енцо Перес і Ліонель Мессі, свої моменти не реалізували. Тож збірна Хорватії здобула другу перемогу та гарантувала собі вихід до 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Проте гравець київського «Динамо» Йосип Піварич не допоміг своїй збірній у цих матчах, провівши обидва поєдинки на лавці запасних.