«Янг Бойз» розім’явся у чемпіонаті перед візитом «Динамо» (+ВІДЕО)

У рамках 2-го туру чемпіонату Швейцарії «молоді хлопці» завітали до Цюриху, де зустрілися з місцевим «Грассхопперсом». Не відчувши особливого спротиву, підопічні Адольфа Гюттера розгромили суперника – 4:0. У першому таймі рахунок відкрив Фасснахт, замкнувши в дотик подачу з лівого флангу. Побиття господарів продовжилося після перерви – спочатку після прострілу Раве з правого флангу захисник «Грассхопперса» зрізав м’яча у власні ворота, а згодом Нсаме та той же Фасснахт встановили остаточний рахунок.

Звітний поєдинок «Янг Бойз» провів у такому складі: фон Бальмус (Волфлі, 38), Мбабу, Нуху, фон Берген, Лотомба, Раве (Шик, 77), Бертоне, Соу (Ебішер, 80), Фасснахт, Нсаме, Ассале.

Нагадаємо, що матч «Янг Бойз» – «Динамо» відбудеться в середу, 2 серпня, в Берні на місцевому «Стад де Сюїзз», початок – о 21:15 за київським часом.