Динамівці допомогли збірній у матчі з Францією

У середу відбірний цикл Євро-2008 завершила збірна України. На своєму полі підопічні Олега Блохіна зіграли внічию з французами 2:2.

Андрій Воронін відкрив рахунок щільним ударом метрів із 17. Але що до перерви Анрі і Гову двічі обманули захист «жовто-синіх» і вивели вперед віце-чемпіоінів світу.

На початку другого тайму після не особливо небезпечного удару Андрія Шевченка голкіпер гостей допустився катастрофічної помилки і, фактично, особисто переправив м’яч у ворота.

У подальшому команди не зуміли використати свої шанси і зустріч завершилась цілком логічно – результативна нічия.
Владислав ВАЩУК, Сергій ФЕДОРОВ і Руслан РОТАНЬ відіграли весь матч, а Олега ГУСЄВА на 90-й хвилині замінив Артем МІЛЕВСЬКИЙ.