Віктор Циганков забив гол за Україну U-19 у заключному матчі еліт-раунду Євро-2016

Заключний поєдинок еліт-раунду кваліфікації першості континенту, на жаль, для «синьо-жовтих» уже не мав турнірного значення. Набравши один бал у перших двох матчах, українці перед останнім туром втратили навіть теоретичні шанси вийти до фінальної частини чемпіонату Європи.

Утім, нашій збірній вдалося «грюкнути дверима» в Нідерландах. Підопічні Олега Кузнецова за всіма показниками переграли своїх опонентів, забивши по голу в кожному з таймів – 2:0.

Другий м’яч у ворота Північної Ірландії влетів лише під завісу матчу – на 83-й хвилині динамівець Віктор Циганков блискуче реалізував штрафний удар, який сам же й заробив.

Окрім Циганкова, повний матч за Україну провів динамівець Сергій Чоботенко, а Ростислава Тарануху, який також вийшов у стартовому складі, на 67-й хвилині замінив Олексій Щебетун.

Набравши у трьох матчах чотири очки, у підсумку українці посіли третє місце у своїй групі.