ВАНАТ та БЛІЗНІЧЕНКО забивають за збірну України U-17 у спарингах з Азербайджаном

Підопічні Володимира Єзерського в Києві провели два товариських матчі проти однолітків із Азербайджану, які відбулися 18-го та 20 вересня на НТК ім. В. Баннікова.

Для участі у цих спарингах тренерський штаб викликав і вісьмох динамівців, це захисники Данило Скорко, Костянтин Вівчаренко, Ілля Забарний, півзахисники Володимир Бражко, Єгор Глушач, Євген Рязанцев, нападники Владислав Ванат та Віктор Блізніченко.

У першому матчі «жовто-сині» не залишили шансів супернику, перемігши з рахунком 7:0, а початок розгрому поклали два забитих у першому таймі м’ячі динамівця Ваната. Спочатку Владислав скористався фланговою передачею Кобака та поцілив із другого поверху. Повна заслуга нападника «Динамо» і в другому взятті воріт азербайджанців. На 21-й хвилині на Владиславі порушили правила у штрафному майданчику суперника, і сам постраждалий реалізував пенальті. 2:0.

Загалом у матчі взяли участь усі представники нашого клубу. Кожен із них зіграв по тайму, лише Глушач був замінений на 67-й хвилині зустрічі.

Товариський матч

Україна (U-17) - Азербайджан (U-17) - 7:0 (2:0)

Україна (U-17): Зновенко, Егбуджуо (Волинець, 46), Забарний (Бражко, 46), Вівчаренко (Авдєєв, 46), Емере (Скорко, 46), Глушач (Гончарук, 67), Соловйов (Тлумак, 56), Кобак (Рязанцев, 46), Шевченко (Кучерявий, 56), Блізніченко (В'юнник, 46), Ванат (Кудь, 46).

Голи: Ванат (5, 22, з пенальті), В'юнник (49, 86), Тлумак (65), Кудь (71, 75).

Другий поєдинок також завершився впевненою перемогою українців, але із трохи скромнішим рахунком – 3:0. і знову на перших ролях опинилися динамівці. Зокрема, остаточний рахунок встановив Блізніченко. Тренерський штаб Володимира Єзерського знову задіяв усіх представників нашого клубу, надавши їм по тайму ігрового часу. Лише Скорко та Забарний відіграли по 60 хвилин, Бражко – 30.

Україна (U-17) - Азербайджан (U-17) - 3:0 (1:0)

Україна (U-17): Турбаєвський, Егбуджуо (Тлумак, 46), Емере (Волинець, 60), Забарний (Бражко, 60), Вівчаренко (Авдєєв, 46), Соловйов (Глушач, 46), Ванат (Гончарук, 46), Шевченко (Кучерявий, 34), В'юнник (Блізніченко, 46), Скорко (Кудь, 60), Кобак (Рязанцев, 46).

Голи: В'юнник (19), Гончарук (57), Блізніченко (65).

На шляху до фінального турніру Євро-2019, який пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться 10-го, 13-го та 16 жовтня цього року в Боснії і Герцеговині.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві найкращі збірні з кожної з 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду Євро-2019 відбудуться в березні, а фінальна частина змагань - у травні 2019 року.