Україна U20 з першого місця в групі вийшла до плей-оф ЧС-2019

Після перемог над збірними США та Катару на цю гру “синьо-жовті” виходили вже у статусі учасника 1/8 фіналу. Відкритим залишалось лише питання, з якого місця українці вийдуть до плей-оф. Для того, аби виграти свою групу та вийти до плей-оф з першого місця, підопічним Олександра Петракова було достатньо нічиєї.

Рахунок у грі на 30-й хвилині відкрив Сікан після передачі Кащука. У компенсований до першого тайму час Лунін відбив удар Тіджані з 11-метрового. На початку другого тайму арбітр знову призначив пенальті у ворота України, і цього разу Тіджані переграв Луніна. Рахунок 1:1 зберігся до фінального свистка і приніс “синьо-жовтим” перше місце в групі.

У цій грі взяли участь троє динамівців. Денис Попов провів повний матч (отримав попередження на 50-й хвилині), Сергій Булеца відіграв другий тайм, а Владислав Супряга з’явився на полі на 72-й хвилині.

В 1/8 фіналу 3 червня у місті Тихи Україна зустрінеться з однією зі збірних, які посядуть треті місця у своїх групах.