Україна (U-19) виграла Меморіал Вілотича, а динамівець Циганков став найкращим бомбардиром!

У першому матчі збірній України протистояла команда Ізраїлю. Незважаючи на слабку реалізацію гольових моментів у першому таймі та незабитий Богданом Михайличенком пенальті, дубль київського динамівця Віктора Циганкова після перерви дозволив підопічним Олега Кузнецова відсвяткувати перемогу.

Півзахисник «біло-синіх» приніс результат своїй команді й у другій турнірній зустрічі. Наша збірна пропустила гол у власні ворота «з роздягальні», але зусиллями Циганкова, який на 65-й хвилині відновив паритет на табло, українці звели матч до нічиєї та посіли перше місце у групі «B».

Вигравши груповий турнір, українці зустрілися у вирішальній битві за жаданий трофей зі збірною Франції. Долю матчу вирішив єдиний гол, який забив Коробченко, – 1:0.