Україна U-19 поступилася Ізраїлю у півфіналі турніру пам'яті Валерія Лобановського

Збірна України U-19, очолювана Олександром Петраковим, зустрілася з молодіжною збірною Ізраїлю. Матч відбувся на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. «Синьо-жовті» поступилися з рахунком 0:1, пропустивши єдиний гол на 16-й хвилині.

У стартовому складі України вийшли четверо динамівців – Владислав Кучерук, Денис Попов, Сергій Булеца та Віталій Миколенко, який, до слова, сьогодні відзначає свій День народження. Ще у першому таймі на заміну вийшов Георгій Цитаїшвілі. Наприкінці гри на полі з'явився Денис Янаков.

Трохи раніше в іншому півфіналі Словенія обіграла Грецію з рахунком 3:1. Тож тепер у четвер, 31 травня, о 15:00 на стадіоні «Колос» у Борисполі у фіналі зійдуться Ізраїль та Словенія, а Україна U-19 зустрінеться з Грецією U-21 у матчі за третє місце, який відбудеться о 18:00 на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.