Вилучення Горана Попова стало причиною поразки ВБА

Горан з'явився на полі у стартовому складі на звичній для себе позиції лівого захисника. Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

На 48-й хвилині стався один із ключових епізодів матчу. Попов вплутався у з'ясування стосунків із гравцем «Тоттенхема» Кайлом Уокером. Причиною конфлікту стала спірна ситуація за право вводити м'яч з-за бокової. Головний арбітр зустрічі Марк Клаттенбург без роздумів видалив македонця за спробу плювка у бік Уокера, залишивши ВБА в меншості на цілий тайм.

У підсумку, долю зустрічі вирішив єдиний гол Бейла на 67-й хвилині, який приніс перемогу «Тоттенхему».

Дисциплінарний комітет повинен вирішити, скільки матчів складе дискваліфікація Попова, але він уже точно пропустить наступний тур, в якому «дрозди» 11 лютого зіграють у гостях із «Ліверпулем».