Контрольний матч. «Динамо» (U-21) - «Оболонь-Бровар» (U-21) - 1:2

Підопічні Юрія Мороза продовжують підготовку до весняної частини чемпіонату U-21. У п'ятницю, 25 січня, кияни провели контрольний матч із земляками з «Оболонь-Бровар». Поєдинок проходив у манежі НТБ «Динамо».

У першому таймі йшла рівна гра, але на 15-й хвилині динамівцям удалося відкрити рахунок у матчі. Після подачі з лівого кута штрафного на дальню стійку Шпирка, опинившись на самоті, точним ударом головою спрямував м'яч у ворота.

Другий тайм вийшов менш вдалим для «біло-синіх». Уже в дебюті 45-хвилинки Кузін, скориставшись помилкою захисту «Динамо», зрівняв цифри на табло.

Вирішальним же став автогол захисника Соколова, що знаходиться на перегляді в молодіжній команді «Динамо». Гравець перехоплював передачу, але, рикошетом від його ноги, м'яч перелетів через голкіпера і влетів у сітку воріт.

1:2 - Молодь «Динамо» в експериментальному складі поступається одноліткам з «Оболонь-Бровар».