Спаринг. «Динамо» U-19 - «Тромсе» U-21 (Норвегія) – 3:2

Динамівці з перших хвилин заволоділи ініціативою, добре взаємодіяли і пішли на перерву, ведучи в рахунку 2:0.

Спочатку після вдало розіграного стандартного положення Павлом Оріховським відзначився Андрій Нестеренко. А незабаром після красивої флангової атаки хороший удар вийшов у Владислава Дубінчака.

Так само впевнено наша команда почала і другий тайм. Масалов прекрасним дальнім ударом довів рахунок до 3:0.

Після цього гра динамівців трохи розладналася. В результаті неузгоджених дій захисників після вкидання ауту форвард «Тромсе» вийшов сам на сам із воротарем і скоротив відставання в рахунку. А за 10 хвилин до фінального свистка в простій ситуації м'яч влучив у руку нашому захиснику, і суддя призначив пенальті, який успішно реалізували норвежці.

Контрольний матч

«Динамо» - «Тромсе» U-21 (Норвегія) - 3:2 (3:0)

«Динамо»: Фастов, Тимчик, А. Нестеренко (Чоботенко, 60), Масалов, Дубінчак, Яровой, Оріховський (Приймак, 75), Книш (Козак, 35), Нечай (Ковбаса, 60), Удот, Бугай (Шарило, 60).

Голи: А. Нестеренко (20), Дубінчак (28), Масалов (56).

Завтра, 7-го лютого, свій наступний контрольний матч проведе «Динамо» U-21 проти казахського «Ордабаси».