U-17: феєричний старт України із сімома динамівцями в еліт-раунді Євро-2016

Команда Олександра Петракова розгромила однолітків із Фінляндії з рахунком 3:0.

Українці відразу окреслили свою перевагу в цьому протистоянні й уже в першій половині гри мали низку чудових нагод для взяття воріт.

Уже після перерви «синьо-жовтим» урешті вдалося «розчаклувати» ворота суперників. Зробив це капітан збірної Бондар, який ударом головою замкнув навісну передачу динамівця Олексія Хахльова з кутового.

Не встигли фіни отямитися, як привітання від партнерів уже приймав Кащук, який на 59-й хвилині подвоїв перевагу збірної України.

А на 67-й хвилині динамівець Сергій Булеца довів рахунок до розгромного, у блискучому стилі реалізувавши штрафний удар. Перемога українців – 3:0.

Загалом у цій грі взяли участь сім динамівців – Денис Попов, Віталій Миколенко, Олексій Хахльов та Сергій Булеца опинилися у стартовому складі, а Владислав Наумець, Денис Янаков та Юрій Козиренко вийшли на заміни. Динамівський голкіпер Владислав Кучерук залишився в запасі.

У наступному матчі, 26 березня, «синьо-жовті» зустрінуться з турками, а в заключному зіграють з англійцями.