У стані суперника. «Лаціо» втратив перемогу над «Міланом»

Найближчий суперник «Динамо» по груповому етапу Ліги Європи, римський «Лаціо», провів матч 3-го туру в рамках італійської Серії А.

У гості до «орлів» завітав «Мілан». Господарі вже в дебюті зустрічі пропустили гол, але в середині другого тайму впродовж чотирьох хвилин спочатку зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед. Утім, мінімальну перевагу втримати підопічним Марко Бароні не вдалося, у підсумку – результативна нічия 2:2 (Кастельянос, 62, Діа, 66 – Павлович, 8, Леау, 72).

«Лаціо» провів цей матч у такому складі: Проведел, Лаццарі (Марушич, 46), Патрік, Романьйолі, Тавареш (Хюсай, 90), Гендузі, Ровелла, Чауна (Ісаксен, 46), Діа (Деле-Башіру, 81), Дзакканьї, Кастельянос (Нослін, 87).

Зазначимо, що після трьох турів римляни посідають восьме місце в турнірній таблиці (1 перемога, 1 нічия, 1 поразка, різниця м’ячів – 6:5), відстаючи на три бали від лідируючого «Торіно». Свій наступний матч у рамках Серії А підопічні Марко Бароні проведуть 15 вересня, коли вдома прийматимуть «Верону».