Тудор Белуце заробив вилучення в матчі молодіжної збірної Румунії

Однак півзахисник "Динамо", який діяв у цьому поєдинку в центрі оборони, провів у грі всього 35 хвилин - першу жовту картку Тудор отримав на 25-й хвилині, а через 10 хвилин заробив друге попередження та був вилучений із поля.

На момент вилучення Белуце молодіжна збірна Румунії вела в рахунку 2:0, а в підсумку здобула впевнену перемогу в меншості - 4:1, дозволивши суперникам відзначитися голом престижу у другому таймі.

У відбірній групі, у якій виступає і молодіжна збірна України, румуни після 9-ти зіграних турів гарантували собі другу позицію, набравши 19 очок і випереджаючи переслідувачів (Україну та Фінляндію) на 9 балів. Лідирує у групі збірна Данії, яка має 25 очок. До фінального етапу Євро-2021 (U21) вийдуть переможці груп і п'ять найкращих команд, що посядуть другі місця.