Троє динамівців у складі України зіграли внічию з чемпіонами Європи

Протягом усього поєдинку Криштіану Роналду разом із партнерами мали значну перевагу над «жовто-синіми» (удари в бік воріт – 17:6, удари в рамку – 8:1, кутові – 18:2), але підопічні Андрія Шевченка витримали натиск та зберегли свої ворота в недоторканості, а у другому таймі взагалі могли вийти вперед – утім, нульова нічия є цілком прийнятним результатом для нашої збірної.

Зі стартових хвилин на поле вийшов лише один представник «Динамо» – Віталій Миколенко посів звичне місце на лівому фланзі захисту, проводячи свій дебютний матч у складі національної збірної. Варто відзначити, що Віталій діяв надійно, не дозволивши розвернутися іменитим гравцям команди-суперниці, і заслужив на похвальні відгуки від експертів та вболівальників.

У другому таймі на полі з’явилися ще двоє динамівців – Віктор Циганков (12-й матч за збірну) вийшов на заміну на 66-й хвилині, замінивши Марлоса, а Віталій Буяльський (5-а гра у складі «жовто-синіх») замінив Коноплянку на 87-й хвилині.

Свій наступний матч «жовто-сині» проведуть у понеділок, 25 березня, коли на виїзді зіграють із Люксембургом.