Троє динамівців допомогли Україні (U-21) розгромити Таджикистан

Після двох успіхів над командами Киргизстану та Естонії, фінальним акордом перед матчами плей-оф була зустріч із Таджикистаном.

Старший тренер збірної Сергій Ковалець довірив місце в основі двом динамівцям – Антону Браткову (№ 4), який вивів команду в якості капітана, відігравши 57 хвилин, та Сергію Мякушку (№ 18).

Владислав Калитвинцев (№ 9) з'явився на полі в другому таймі замість Мякушка на 66-й хвилині.

Усі свої голи збірна України забивала в другому таймі. Відзначитися встиг і Калитвинцев, який вийшов на заміну, поціливши у ворота суперника на 85-й хвилині.

Таджикистану ж вдалося запам'ятатися лише голом престижу наприкінці зустрічі.

4:1 – упевнений успіх українців, які набрали дев'ять очок із дев'яти у своїй групі й із першого місця пробилися далі.

Свій наступний матч «жовто-сині» проведуть 29 січня о 10:00 за київським часом.

Кубок Співдружності-2014

Таджикистан (U-21) – Україна (U-21) – 1:4 (0:0)

Україна: Махарадзе (Ткаченко, 46), Братков (к) (Вакуленко, 57), Мишньов, Акулінін, Малиновський (Юрченко, 46), Сваток, Мірошниченко (Писко, 46), Пучковський (Тотовицький, 46), Мякушко (Калитвинцев, 66), Гончар, Близниченко (Мемешев, 57).

Голи: Рахмонов (89) – Акулінін (56), Юрченко (59), Тотовицький (79), Калитвинцев (85).