Троє динамівців допомогли Україні (U-21) розгромити Молдову

Увесь матч пройшов за беззаперечної переваги підопічних Сергія Ковальця. У першому таймі вона втілилася у два забитих м’ячі: спочатку Близниченко класно виконав штрафний удар, поціливши у верхній кут воріт, а згодом Безбородько невідпорно пробив під поперечину з десяти метрів.

Після перерви ударною стала перша 15-хвилинка, коли наші хлопці забили тричі – відзначилися Петряк, Мишньов (із пенальті) та Мишенко. Останні хвилини зустрічі «жовто-сині» догравали в меншості, оскільки після того, як ліміт замін було вичерпано, травмувався Жураховський, але на підсумковий результат це не вплинуло.

Відзначимо, що в матчі взяли участь троє представників київського «Динамо». Так, захисник Олександр Азацький відіграв увесь матч а воротар Георгій Бущан провів перший тайм, особливо не маючи роботи.

Нападник Дмитро Хльобас увійшов у гру на 60-й хвилині, замінивши травмованого Мишенка.

Ще один представник «Динамо» у збірній, нападник Олексій Хобленко, до заявки на гру не потрапив.

У фінальному матчі, який відбудеться в середу, 3 червня, так само на стадіоні «Динамо», збірна України зіграє зі Словенією, яка сьогодні в іншому півфіналі перемогла Грецію – 3:0.