Товариський матч. «Динамо» (U-19) – «Олімпік» (U-19) – 4:1

Підопічні Ігоря Костюка розгромили суперника з рахунком 4:1. Уже в дебюті зустрічі «біло-сині» забезпечили собі перевагу: спочатку Мащенко ударом з дальньої відстані відкрив рахунок у зустрічі, а за кілька хвилин відзначився гравець, який перебуває на перегляді в нашій команді.

Наступного взяття воріт довелося чекати до середини другого тайму, й сталося воно в динамівські ворота. Але за останні десять хвилин зустрічі «біло-сині» забили ще двічі – Скидан замкнув навіс Дерогана з правого флангу, а Завгородній реалізував пенальті.

Динамівці провели звітний матч у такому складі: 1-й тайм – Нещерет, Дмитрук, Мельник, Сирота, Ярош, Михайленко, Сорокін, Мащенко, Духан, Ісаєнко, гравець на перегляді; 2-й тайм – Пацкан, Дмитрук, Хондак, Біловар, Шелест, Бодня, Надольський, Завгородній, Шулянський, Дероган, Скидан.

Нагадаємо, що раніше підопічні Ігоря Костюка в контрольному матчі переграли одноліток із столичного «Арсенал-Київ» – 2:1 (дубль у «біло-синіх» на рахунку Вадима Мащенка).

Свій перший матч у рамках чемпіонату U-19 «Динамо» зіграє 10 серпня, коли на виїзді зіграє з чернігівською «Десною».