»Сухий» Максим Коваль

Перемога в рамках 9-го туру чемпіонату України стала для «Динамо» п’ятою поспіль у домашніх поєдинках із запорізьким «Металургом». Примітно, що запорожці знову не змогли забити нашій команді, програвши, таким чином, три останніх матчі із загальною різницею 7:0.

Велика заслуга в цьому воротаря Максима Коваля, який кілька разів рятував партнерів упродовж поєдинку зі своїм колишнім клубом. Примітно, що у складі «Динамо» в матчах Прем’єр-ліги 17-річний голкіпер залишається «сухим», довівши свою серію до 270 хвилин.

Перемога над запорожцями дозволила «Динамо» продовжити свою безпрограшну серію в рідних стінах. В цілому наша команда не знає гіркоти поразки на стадіоні ім. Валерія Лобановського вже упродовж 32-х останніх матчів.

Пенальті, впевнено реалізований Артемом Мілевським у другому таймі, став для нападника вже сьомим успішним в елітному дивізіоні. Щоправда, загалом спроб у Артема було дев’ять, дві з яких реалізовано не було.