Шестеро динамівців у складі України U-15 узяли участь у товариському матчі з чехами

Підопічні Сергія Попова на виїзді зустрілися з чеськими однолітками.

Рахунок на 2-й хвилині відкрив Дмитро Шостак. Господарі відігралися вже в компенсований час. 1:1.

Відзначимо, що у спарингу взяли участь шість представників нашого клубу: воротар Артем Фастов та нападник Кирило Попов провели на полі весь матч, захисник Антон Боль був замінений наприкінці зустрічі, півзахисник Данило Хрипчук зіграв перший тайм, нападник Назар Волошин вийшов у стартовому складі та залишив поле на 58-й хвилині. А Євген Мазур вступив у гру у другому таймі.