Шапаренко забив Англії (U-21), але для перемоги цього не вистачило

Незважаючи на підмогу в особі гравців національної збірної України, наша молодь не втримала навіть нічию в Шеффілді.

У першому таймі точним ударом відзначився форвард «Евертона» Домінік Калверт-Льюїн. Обидві команди мали ряд моментів, але рахунок вдалося зрівняти українцям. Вийшовши на заміну динамівець Микола Шапаренко точним ударом головою замкнув подачу зліва. На жаль, цього виявилося недостатньо, щоб набрати очки, і вирішальним став постріл іншого Домініка в складі Англії – Соланке з «Ліверпуля» за декілька хвилин до фінального свистка.

1:2 - невтішний підсумок для молодіжної збірної України, за яку в цей вечір зіграли динамівці Павло Лук'янчук, Микола Шапаренко та Володимир Шепелєв.

Після шести матчів в групі збірна України розташувалася на третьому місці, набравши 8 очок.