Сім динамівців зіграли за збірну України проти Німеччини

З перших хвилин на поле вийшли динамівці Георгій Бущан, Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Сергій Сидорчук та Віктор Циганков.

На жаль, щось протиставити збірній Німеччини підопічні Андрія Шевченка не змогли. І вже на 20-й хвилині рахунок відкрили німці - після розстрілу воріт Маттіаса Гінтера. Уже в дебюті другого тайму Німеччина подвоїла свою перевагу завдяки голу Леону Горецка.

На 76-й хвилині поєдинку на поле вийшов півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко. На 77-й хвилині Руслан Малиновський реалізував пенальті і скоротив відставання від німців. На табло - 1:2.

Нагадаємо, 13 жовтня «жовто-синіх» очікує матч Ліги Націй з Іспанією.