Збірна України (U-17) з трьома динамівцями у складі програла Греції

На полі місцевого стадіону в грецькому місті Лутракі з перших хвилин вийшли відразу троє представників київського «Динамо», викликаних до розташування колективу Олега Кузнєцова – воротар Дмитро Фастов, півзахисник Олександр Тимчик та нападник Олексій Щебетун.

Гравці юнацької команди «біло-синіх» провели на полі всі 90 хвилин, але, незважаючи на всі їхні старання, українці поступилися з рахунком 0:2. Обидва точних удари греки завдали ще в першому таймі, відзначившись на 16-й та на 30-й хвилинах.

Зазначимо, що поєдинок проти команди Греції був одним із етапів підготовки «жовто-синіх» до еліт-раунду Євро-2014, де суперниками наших хлопців стануть збірні Ісландії, Латвії та Португалії. Еліт-раунд чемпіонату Європи пройде з 26 по 31 березня. Переможці своїх груп вийдуть до фінальної стадії Євро-2014, яку прийматиме Мальта з 9 по 21 травня.