Результативна нічия двох «Динамо»

Тим не менше, футболісти продовжують працювати та тренуватися в повному обсязі. Скориставшись непередбаченою паузою в чемпіонаті, «Динамо-2» провело тренувальний двосторонній матч проти основного складу «Динамо», який, нагадаємо, поки відсутня велика кількість гравців через виклик до розташування збірних команд своїх країн, поповнився кількома гравцями дубля.

Матч проводився у форматі двох таймів по 30 хвилин. Уже на п'ятій хвилині рахунок відкрив Андрій Воронков. На 25-й хвилині він оформив дубль, довівши рахунок до 2:0 на користь «Динамо-2».

Перша команда «Динамо» відігралася завдяки голам Артема Мілевського та Марко Рубена. «Основа» могла й вирвати перемогу, однак Олександр Алієв не реалізував пенальті. Додамо, що в першому таймі у зв'язку з травмою поле залишив Люлька.

Завтра перша команда «біло-синіх» проведе подібний спаринг із молодіжним складом. Початок зустрічі на одному з полів клубної бази запланований на 13:00.