Попов уперше в сезоні вийшов у старті ВБА

Потрапляння Горана до основи було викликане травмою іншого лівого захисника ВБА Ліама Риджвелла, який останнім часом виграє у динамівця конкуренцію за місце у складі.

Сталася ця подія у винесеному на понеділок матчі 12-го туру АПЛ, в якому «дрозди» приймали «Астон Віллу». Гра залучила на трибуни стадіону «Хоторнс» 24,902 глядачі.

Господарі поля забили два швидких м'ячі. Обидва на рахунку Шейна Лонга, який вписав своє ім'я до протоколу на 3-й та 11-й хвилинах. «Віллани» відігралися після перерви. На 67-й хвилині Ель-Ахмаді скоротив відставання в рахунку, а за дев'ять хвилин Попов помилився, головою скинувши м'яча точно на ногу гравцю гостей, Вествуду, удар якого з-за меж штрафного майданчика був бездоганним. На 82-й хвилині Кларк замінив Горана на форварда Анічебе, однак вирвати перемогу ВБА не вдалося – 2:2.

Після 12-ти турів «Вест Бромвич» опустився на 11-е місце. Наступний матч команда Кларка проведе в суботу, 30 листопада, у гостях проти «Ньюкасла».