Плейоф ДЮФЛУ. Результати матчів динамівських команд

Сьогодні відбулися матчі плейоф 1/16 фіналу ДЮФЛУ сезону 2023/2024. У них взяли участь команди «Динамо» усіх вікових категорій.

Дуже комфортну перемогу здобула наймолодша наша команда у плейоф. Динамівці 2010-го року народження виграли у ДЮСШ «Атлет» 8:0 та пройшли до наступного раунду змагань.

Плейоф ДЮФЛУ U14, 1/16 фіналу

«Динамо» - ДЮСШ «Атлет» - 8:0 (3:0)

«Динамо»: Бахрієв (Трет'яков, 36), Валігурський, Мармуляк, Дзюбенко, Борисов (Кургузов, 55), Пістряк (Саракуца, 36), Довгий, Калюжний (Шевчук, 36), Осьмухін (Могила, 36), Чайка (Гребельник, 36), Мартинюк (Хабіб, 50)

Голи: Валігурський (3), Осьмухін (15), Довгий (35), Могила (50), Хабіб (52, 54), Шевчук (60), Саракуца (65)

***
Команда U-15 не мала ніяких складностей проти ДЮСШ Арсенал-Київ та закрила всі питання вже на 33 хвилину зустрічі.

Плейоф ДЮФЛУ U15, 1/16 фіналу

«Динамо» - ДЮСШ Арсенал-Київ - 5:0 (3:0)

«Динамо»: Пожар, Соломченко, Царичанський, Сорочинський (Яворський, 64), Мартишко (Парінов, 39), Гурін, Єрмак (Онищенко, 60), Дячок, Кузьминський (Березяк, 59), Родак (Заболотюк, 64), Юрченко (Руденко, 36)

Голи: Юрченко (2, 10, з пенальті, 33), Соломченко (62), Гурін (70+2)

Не мала особливих проблем й команда U-16. Вже до 56 хвилини підопічні Євгена Ястребинського та Романа Шпици забили три голи у ворота «Чайки», після чого довели справу до перемоги.

Плейоф ДЮФЛУ U16, 1/16 фіналу

«Динамо» - «Чайка» - 3:1 (2:0)

«Динамо»: Роєнко, Перкатюк (Панімаш, 32), Огороднік (Батіст, 54), Вахіль, Шевченко, Іваськів (Сергієнко, 69), Федоренко (Такташов, 58), Романюк (Онищенко, 78), Гродзінський (Марченко, 69), Андрейко (Бошневич, 41), Кучерявий (Заболотюк, 74)

Голи: Кучерявий (12), Андрейко (28), Батіст (56)

***

На жаль, команда U17 вибула з раунду плейоф. У драматичному матчі динамівці по пенальті поступилися столичній «Зміні Оболонь».