Перша ліга. «Фенікс-Іллічівець» - «Динамо-2» - 3:1

Диего Суарес
Другої поспіль поразки на старті турніру першої ліги зазнало «Динамо-2». Цього разу від «Фенікс-Іллічівця» з міста Калініно. Кримчани активно розпочали поєдинок, і вже на 17-й хвилині вели 2:0. В середині тайму кияни зуміли налагодити гру і найактивніший в складі нападник Дієго Суарес спромігся скоротити перевагу господарів.

У другому таймі молоді динамівці володіли ініціативою і створили кілька хороших моментів. Реалізувати їх, на жаль, не зуміли, проте дозволили супернику вже у компенсований арбітром час забити третій м'яч.

Наступний матч «Динамо-2» проведе 1 серпня на стадіоні смт.Чапаївка проти «Прикарпаття».

«Фенікс-Іллічівець» – «Динамо-2» – 3:1 (2:1).

«Динамо-2»: Бойко, Родіна, Бутенін, Фартушняк, Кушніров, Коркишко (Малин, 74), Петров, Назарчук (Довгій, 46), Воронков, Шевчук (Сокол, 58), Дієго Суарес (Гармаш, 67).

Голи: Прокопченко (10), Голенков (17), Данченко (90+1) – Дієго Суарес (29).