«Наполі»: результативна перемога над «Міланом»

Уже після першого тайму неаполітанці вигравали з рахунком 2:0 завдяки дублю польського нападника Аркадіуша Міліка.

Після перерви «росо-нері» знайшли в собі сили відігратися – Ньянг та Сусо зробили рахунок рівним. Однак господарі поля й удруге спромоглися довести свою перевагу в рахунку до двох м’ячів – цього разу дублем вистрілив Хосе Кальєхон.

Таким чином, один із найстатусніших та, напевно, найвидовищніших матчів туру завершився перемогою «Наполі» з рахунком 4:2.

У цій грі головний тренер «Наполі» Мауріціо Саррі задіяв такий склад: Рейна – Хісай, Альбіоль (Кірікеш, 89), Кулібалі, Гулям – Аллан (Зелінські, 72), Жоржіньйо, Гамшик – Кальєхон, Мілік, Мертенс (Інсіньє, 77).

За підсумками двох турів неаполітанці мають чотири очки (у стартовому турі вони зіграли внічию 2:2 у гостях із «Пескарою»).