На грі «Динамо» – «Кривбасс» на вболівальників чекають приємні сюрпризи

У перерві зустрічі для присутніх на стадіоні виступлять спеціальні гості матчу - група KOZAK SYSTEM (на фото).

Потім серед уболівальників «біло-блакитних» будуть розіграні ексклюзивні сувеніри від партнера НСК «Олімпійський» – «Міжнародного фестивалю футболу «Великий м'яч». Учасником спеціальної футбольної вікторини та власником м'яча з автентичними українськими орнаментами й унікальної фанатської троянди зможе стати будь-хто.

Також під час матчу фан-клуб ФК «Динамо» проведе лотерею серед уболівальників, присутніх на стадіоні. У перерві комп'ютер випадковим чином обере номер квитка-переможця, щасливий власник якого зможе обміняти його на м'яч із автографами улюбленої команди.

Крім того, кожен відвідувач матчу зможе сфотографуватися на пам'ять із гігантським футбольним м'ячем, встановленим на території комплексу з боку Спортивній площі, а вже 4 березня знайти своє фото на офіційній сторінці НСК «Олімпійський» ВКонтакте.

Приходьте на «Олімпійський» та підтримайте «Динамо»! Ворота стадіону відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, о 17:30.