Мігель із «селесао» залишає ЧС-2014

Ганці теж не пройшли до наступної стадії, поступившись дорогою Німеччині та США, в матчі між якими перемогли німці – 1:0.

Щоб вирішити завдання виходу з групи G, «селесао» необхідно було перегравати збірну Гани з великим рахунком.

На 32-й хвилині суперник, здавалося, полегшив завдання для португальської команди, коли Бойє спрямував м'яча в дальній кут – автогол. Але після перерви Асамоа Г'ян зрівняв рахунок, замкнувши навіс на дальній стійці.

Далі прийшла черга Криштіану Роналду показувати свої лідерські якості. Аргентинець Ліонель Мессі вивів свою збірну до плей-оф, те ж саме міг зробити Роналду, якщо б використав усі моменти, які у нього виникли в другому таймі. Але він реалізував лише один, на 81-й хвилині.

Ганці створили щось неймовірне – після прострілу Нані м'яч злетів у повітря, голкіпер не зміг його зловити та вибив прямо на гравця «Реала», який із 10 метрів пробив у кут.

Після цього Португалії потрібно було забити ще три голи, але вона не спромоглася забити жодного. Це значить, що команда Паулу Бенту залишає чемпіонат світу.