Коваль, Братков та Мякушко зіграли за молодіжну збірну України

На відміну від першого матчу, українці виправдали свій статус фаворита та впевнено перемогли 3:1. За «синьо-жовтих» голи забивали Барилко (2) та Юсов (49, 76).

Сергій Ковалець знову задіяв у двох таймах два різних склади. Після перерви у гру увійшли динамівці Максим Коваль, Антон Братков та Сергій Мякушко.

Сергій Ковалець, головний тренер молодіжної збірної України U-21:«Для нас ці матчі проти команди Молдови були дуже важливими, оскільки молодіжна збірна України зараз готується до відбіркових матчів ЧЄ-2015, а такі ігри  − це чудовий шанс для тренерського штабу подивитися на футболістів та дати кожному шанс проявити себе. На жаль, щорічний турнір Лобановського не відбувся, проте ми провели два хороших матчі, за можливість проведення яких я хотів би подякувати Федерації футболу України, а Федерації футболу Молдови за те, що їхня «молодіжка» приїхала до України».