Контрольний матч. «Динамо» – «Олімпік» – 1:0

Слідом за перемогою над першоліговим «Колосом» із Ковалівки (0:3) динамівці переграли й донецький «Олімпік».

Підопічні Сергія Реброва провели матч фактично двома складами. Єдиним, хто провів поєдинок повністю, став півзахисник Віталій Буяльський, захисник Зураб Очигава відіграв 75 хвилин, а його колега по амплуа Микола Морозюк – 60.

Як і перший спаринг цього міжсезоння динамівці провели гру з представником Прем'єр-ліги на полі No.6 нашої клубної бази в Конча-Заспі. Зустріч почалась о 18:00 але все одно проходила під сонячною спекою.

Протягом усіх 90 хвилин динамівці володіли ініціативою. У першому таймі, незважаючи на те, що не вдалося забити бодай один м’яч, моментів біля воріт «олімпійців» виникало достатньо. Зокрема, два виходи віч-на-віч не реалізував Мораес, а з ударами головою Громова та Бесєдіна впорався воротар.

У другому таймі перевага «біло-синіх» мала вже більше позиційний характер. Фактично єдиним, хто створював небезпеку біля воріт суперника, був Теодорчик. І якщо у двох випадках, пробиваючи з меж штрафного майданчика, Лукаш мети не досяг, то на останній хвилині, замкнувши подачу Андрієвського з кутового, все ж зміг принести мінімальну перемогу своїй команді.

Свій наступний контрольний матч динамівці проведуть уже на навчально-тренувальному зборі в Австрії: 30 червня підопічні Сергія Реброва зіграють із представником другого німецького дивізіону – «Вюрцбургер Кікерс».

Контрольний матч

25.06.2016. Чапаївка, НТБ «Динамо»

«Динамо» – «Олімпік» – 1:0

«Динамо» (перший тайм): Рудько, Данило Сильва, Антунеш, Очигава, Федорчук, Громов, Оріховський, Морозюк, Буяльський, Мораес, Бесєдін.

«Динамо» (другий тайм): Рибка, Макаренко, Селін, Лук’янчук (Очигава, 60), Морозюк (Федорчук, 60), Андрієвський, Гусєв, Мякушко, Буяльський, Теодорчик, Гладкий.

Гол: Теодорчик (90).