Команду Мехмеді розгромлено в Дортмунді

Гра відбулася на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк» (Signal Iduna Park або BVB-Stadion) за 80-тисячного аншлагу на трибунах.

Підопічні Юргена Клоппа подарували своїм уболівальникам справжнє свято. До перерви дубль оформив Ройс, а в другій половині зустрічі його починання продовжили Левандовські, який також забив два м'ячі, та Блащиковські. Підсумок зустрічі – 5:0 на користь «Борусії». Відзначимо, що другий гол у ворота «Фрайбурга» Ройс забив із пенальті, при цьому арбітр вилучив Діаньє, тож увесь другий тайм гості грали в меншості.

Адмір Мехмеді вийшов на поле в стартовому складі та провів за «Фрайбург» повний матч.

Підсумок гри залишив команди на своїх місцях. «Борусія» зберегла за собою першу сходинку Бундесліги, а «Фрайбург» залишився на передостанньому місці.

Нагадаємо, що в середу команда Кристіана Штрайха вийшла до 1/8 фіналу національного кубка, перегравши «Штутгарт».

У наступному турі Бундесліги 6 жовтня «Фрайбург» зіграє вдома з франкфуртським «Айнтрахтом», а перед цим вирушить на виїзд 3 жовтня в Лізі Європи, аби помірятися силами з іспанською «Севільєю».