Гол Хльобаса приніс «Ворсклі» перемогу над «Чорноморцем»

Перед новим сезоном Дмитро змінив ігровий номер і тепер виступає під «13-кою».Однак це ніяк не позначилося на його результативності – вже у першому турі Хльобас відзначився голом, який приніс його команді перемогу з рахунком 1:0 над одеським «Чорноморцем». Гол Дмитро забив на 18-й хвилині, а на полі залишався 86.

У складі «моряків» 74 хвилини у грі провів інший київський динамівець, Владислав Калитвинцев, оренда якого теж продовжилася у новому сезоні. Минулого року компанію у «Чорноморці» Владу складав Олексій Хобленко який вже підписав повноцінний контракт з одеситами. Натомість тепер «Чорноморцю» орендовано 22-річного Олександра Андрієвського, який у стартовій грі участі не брав.

Зазначимо, що окрім Хобленка за «Чорноморець»у нинішньому сезоні виступають ще кілька вже екс-динамівців – Сергій Люлька, Олександр Азацький, Дмитро Коркішко.