Гол Калитвинцева не врятував «Слован» від вильоту по пенальті

Суперником «Слована» була команда «Вікторія Жижков». Зустріч на однойменному стадіоні в історичному районі столиці Чехії зібрала на трибунах лише 756 глядачів.

У стартовому складі «Слована» вийшли обидва українці. Сергій Рибалка відіграв повний матч, а Владислав Калитвинцев провів на полі 65 хвилин, після чого був замінений на Деларджа.

За цей час Владислав встигнув відзначитися голом у ворота «Вікторії» (на фото). Він відкрив рахунок у поєдинку на 25-й хвилині.

Бартль та Дресслер ще в першому таймі вивели «Вікторію» вперед, на що «Слован» відповів у другому таймі голом Шурала.

Доля поєдинку вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. У ній удача посміхнулася господарям поля – 5:4. Таким чином, команда з Лібереця припиняє боротьбу за другий за значимістю національний трофей.

Наступний свій матч «Слован» проведе найближчої неділі, 29 вересня. У грі 10-го туру команда Калитвинцева та Рибалки прийматиме на своєму полі команду «Пршибрам».