Фінальний турнір ДЮФЛУ U-17. «Динамо» – «Металіст-1925» – 5:1

Відзначимо, що «біло-сині» виграли свої попередні матчі у групі – проти «Карпат» (2:1) та «Арсенал-Київ» (5:0), а от харків’яни, навпаки, два поєдинки програли – «Арсенал-Київ» (0:1) та «Карпатам» (2:5).

Незважаючи на достроковий вихід із групи, динамівці дуже сильно розпочали поєдинок. На розвідку у підопічних Сергія Беженара та Артема Яшкіна пішло небагато часу, після чого м’ячі почали залітати до сітки воріт суперника.

Почин було зроблено на 17-й хвилині. Ванат після флангової передачі притримав м’яча в центрі штрафного майданчика й викотив на вільного Здирка, який пробив повз воротаря. Уже за кілька хвилин Кулаковський був збитий у штрафному майданчику, а штатний пенальтіст нашої команди Ванат чітко виконав вирок арбітра. На 26-й хвилині Здирко зробив дубль – нападник увірвався до штрафного майданчика з правого флангу та чітко пробив у ближній кут. Нарешті, ще один гол до перерви в активі Блізніченка – Віктор замкнув на дальній стійці навіс Скорка з правого флангу.

Після перерви тренерський штаб «біло-синіх» наполовину оновив склад, зробивши відразу п’ять замін (а до 60-ї хвилини – ще дві дозволені). Хлопці, які з’явилися з лави запасних, також прагнули проявити себе. Утім, м’яч уперто не хотів залітати ще раз до сітки воріт харків’ян. Лише одного разу динамівцям вдалося ще раз засмутити голкіпера суперника, але в цьому випадку після удару головою Велетеня, який замикав навіс із кутового, м’яч перетнув лінію від ноги захисника «Металіста».

Здавалося, що матч так і завершиться з рахунком 5:0 на користь «біло-синіх», але вже на останній хвилині наші захисники подарували м’яча нападнику суперника, який вийшов віч-на-віч із Червінським, обіграв голкіпера та забив таки гол престижу.

У підсумку, «Динамо» впевнено виграло свою групу та у півфіналі, який відбудеться в Поляні у п’ятницю, 28 червня (початок – о 15:45), зіграє зі столичною «Зміною-Оболонь».