Фінальний турнір ДЮФЛУ U-15. 1/2 фіналу. «Динамо» – «Буковина» – 5:2

Підопічні Олексія Дроценка та Євгена Ястребинського взяли ініціативу до своїх рук із перших хвилин, і доволі швидко відкрили рахунок – Волошин обігрався з Малишем та з меж штрафного майданчика пробив над воротарем. За кілька хвилин після подачі з кутового та скидки одного з партнерів уже сам Малиш, перегравши в повітрі опонента, головою поцілив у кут, а трохи згодом маленький шедевр видав Міщенко: Олександр одним фінтом залишив ні з чим двох захисників та з-за меж штрафного майданчика поклав, немов рукою, м’яча в кут воріт. Четвертий м’яч ще до перерви забив Волошин – Назар розігнав атаку, віддав направо на Малиша, після чого сам же замкнув простріл партнера, знявши всі питання про переможця матчу.

Досягнувши великої переваги ще до перерви, динамівці занадто розслабилися, за що були покарані: спочатку після помилки воротаря, який вийшов за межі штрафного майданчика та намагався обіграти нападника, а згодом після удару з лінії штрафного майданчика точно в дев’ятку воріт. Утім, до нервових останніх хвилин підопічні Олексія Дроценка та Євгена Ястребинського не стали доводити завдяки реалізованому Відошевичем виходу віч-на-віч із голкіпером.

У підсумку, впевнена перемога «Динамо», який у фіналі зіграє з донецьким «Шахтарем» (в іншому півфіналі «гірники» мінімально здолали «Скалу» зі Стрия – 2:1). Вирішальний матч у віковій групі U-15 відбудеться в неділю, 1 липня, початок – о 18:00.

ДЮФЛУ U-15. 1/2 фіналу

«Динамо» – «Буковина» (Чернівці) – 5:2 (4:0).

«Динамо»: 35.Ігнатенко (23.Кочерга, 70), 21.Ставничий, 4.Боль, 15.Опанасенко, 16.Базилєєв (3.Мельник, 36), 17.Хрипчук, 5.Скрипник (11.Демиденко, 57), 18.Міщенко, 25.Відошевич (2.Хацкевич, 66), 19.Волошин, 27.Малиш (7.Попов, 62).

«Буковина»: 33.Рогальський, 3.Скутельник, 13.Богданюк, 7.Манугла (22.Ілащук; 10.Павлов), 71.Штефуник, 5.Мулик, 21.Хромей (27.Оробець), 45.Непейпієв (24.Пустовар), 8.Столяр (18.Мельниченко), 15.Макотяк (9.Колісник), 17.Таланов (14.Гаврилюк).

Голи: Волошин (10, 30), Малиш (14), Міщенко (21), Відошевич (63) – Гаврилюк (44), Оробець